top of page
עיגולים עינות בר.png

טיפולי מים להריון

הזמן בו את והעובר זקוקים לרוגע אמיתי. 

המקום הכי מפנק ומקצועי לטיפולי הריון. 

טיפולי מים מוכחים כאחד הכלים הכי אפיקטיביים להריון בריא ומאוזן ולבריאות הגוף והנפש של האם. העובר שלך שוהה במים חודשים ארוכים, כאשר גם את צפה בעדינות במים, ההריון מתאזן והזרימה בגוף מובילה לתוצאות נפלאות. גלי את קסם טיפולי המים להפגת מתח בהריון, הכנה ללידה, הפגת כאבים פיסיים, היפוך עובר ועוד. בעינות בר אחד מצוותי המטפלים המקצועיים ביותר בארץ לטיפולי הריון, טיפלנו במעל 5,000 נשים הרות וראינו הרבה ניסים, קטנים וגדולים, קורים בבריכה שלנו. מוזמנת להעניק לגוף שלך בדיוק מה שהוא צריך, במתחם המפנק שלנו, 50 דקות מתל אביב, 15 דקות מבאר שבע. 

הבריכה מחוממת לאורך כל השנה. 

מתחשק לי טיפול מים! 

השאירי פרטים וניפגש במים 

MAKO-LOGO.webp

"כיוון שהמתחם נושק לשטחים הפתוחים, גם המרחב מסביב מקנה תחושת שלווה ומוסיף לרוגע. כל מי שזקוק לעצירה באוטוסטרדה של החיים, זה המקום עבורו."

לינק לכתבה

1280px-N12_website_logo.svg.png

״מכלול הוליסטי של חוויה מדברית-ימית שכוללת גם חדרי בוטיק (עם בריכה חמה!), אמנות מקומית ותזונה מאוזנת ששמה דגש על תהליך הריפוי.״

לינק לכתבה

״מצד אחד המתחם ידוע כמרכז של שבט המים בארץ, הבית למטפלים. מצד שני, עבור האורחים זהו מקום לרפואת מים בטיפולים מפנקים״

לינק לכתבה

MAKO-LOGO.webp

רשימת הצימרים המומלצים בדרום

2023

״ יאללה, תתחילו לארוז ותזמינו לכם חדר, טיפול, תטבלו במים החמים, המרפאים, ותחזרו לשגרה הרבה יותר טובים ורגועים.״

לינק לכתבה

😊 כתבו עלינו

למה דווקא טיפול מים בהריון? 

חוויית הטיפול עצמה היא עוצמתית ומפנקת. הטיפול הוא עם מטפלת צמודה בבריכה מחוממת, עם מוסיקה תת מימית. הטיפול יותאם לאחר שיחה לצרכים שלך, ויתמקד בהרגעת האתגרים הפיסיים או הנפשיים שאת מגדירה. לאחר הטיפול תרגישי רגיעה עמוקה, שחרור בגוף, שקט נפשי וחיבור עמוק יותר לעצמך ולהריון. הציפה במים מאפשרת גמישות מלאה של הגוף והטענה שלו מחדש. 

היתרונות המדהימים של טיפולי מים

🌀 הציפה והעיטוף במים מאפשרים לגוף טווח תנועה רחב יותר ולמערכת העיצבית להרגע. התנאים האלה מאפשרים טיפול עמוק בתקופת ההריון והחזרת הגמישות. 

🌀 תוצאות מיידיות. כבר לטיפול אחד תהיה השפעה משמעותית. 

🌀 טיפולי מים מרפאים טראומות ומחסומים ריגשיים עמוקים. רבים מהמטופלות מדווחות על שחרור ריגשי לאורך זמן בעקבות הטיפול. 

🌀 לטיפולי המים השפעה ישירה על איכות השינה, מצרך כל כך חשוב בתקופת ההריון. רוב המטופלות מדווחות שאחרי טיפולי המים נהנו משינה עמוקה ורציפה יותר, גם בשלבי ההריון האחרונים. 

🌀 ולא לשכוח, זה נעים, מפנק, מרגיע. העניקי זמן איכות אמיתי לעצמך בהריון.

2826912.png

עינות בר הוא המרכז היחיד בארץ בו WABA, איחוד מטפלי המים הגדול בעולם מעברי הכשרות

2826912.png

עינות בר זכה ממבקרים לציון 9.7 (יוצא מהכלל) באתר Booking

2826912.png

עינות בר נבחר למרכז טיפולי המים המקצועי בארץ 2023 ע״י גלובס

״הלידה הראשונה שלי הייתה קשה במיוחד והשאירה בי הרבה משקעים פיסיים ונפשיים. בעקבות כך, בהריון השני שלי הייתי בחרדה בלתי פוסקת מהלידה. אחרי שניסיתי מספר סוגי טיפולים שלא הורידו את רמת החרדה הגעתי לטיפולי המים. כבר בטיפול הראשון משהו השתנה. הרגשתי לראשונה מאוזנת. הצלחתי להתמודד עם הפחדים. הרגשתי את החיבור העמוק לתינוקת בי ואיך שתינו נרגעות ביחד במים. טיפולי המים הצילו אותי בתקופת ההריון ואין לי ספק שהם תרמו לא רק לאושר שלי אלא גם לבריאות התינוקת שלי.״ 

״חודש שביעי ואני מרגישה כבר כמו בתשיעי. הכל כבד... הגב והאגן כואבים וכל פעולה פשוטה מכבידה עלי. הגעתי בעקבות המלצה חמה לעינות בר. במים הרגשתי לראשונה קלילה. הרגשתי את הגוף שלי חוזר לעצמו, הרגשתי מרחפת. אחרי הטיפול עברה תחושת הכבדות. בליווי טיפולים שבועיים, עד הלידה, נעלמו כאבי הגב והאגן, הרגשתי צעירה שנית, והלידה עברה בקלות.״

״אחרי שחוויתי הפלה בהריון הראשון שלי, את ההריון השני שלי העברתי בניתוק מוחלט. פחדתי להיקשר להריון ולעובר. לקראת סוף ההריון הגעתי לעינות בר לטיפול. לראשונה, אחרי ש׳תקתקתי׳ את ההריון, הצלחתי להסיר את המחסומים ולהרגיש לראשונה את החיבור המיוחד לעובר, את האמהות והנשיות שלי. החלפתי את הפחדים בהנאה מההריון. הגעתי ללידה מלאת ביטחון ומחוברת, לעצמי ולתינוק.״ 

מתחשק לי טיפול במים

השאירי פרטים וניפגש במים 

מתאים במיוחד ל: 

🌀

טיפול בסימפיזיוליזיס

🌀

הפגת חרדות 

🌀

הכנה ללידה 

🌀

היפוך עובר

🌀

טיפול בכאבי גב, אגן, צוואר ומפרקים. טיפול בקשיי נשימה. 

🌀

זמן איכות מרגיע בתקופת ההריון

אני עינת צרפתי כהן, הקמתי את עינות בר ב 2015 מתוך אהבה עמוקה למים ולנגב. 

 

כבר כשהייתי ילדה קטנה תמיד אהבתי את המים וידעתי שהעיסוק המרכזי שלי בעתיד יהיה במים. לא דמיינתי אז שאצליח לעשות זאת בלי לעזוב את המדבר האהוב עלי. התחלתי את הקריירה שלי כצלמת תת ימית. בשנות התשעים, הצטרפתי להכשרה הראשונה בישראל להידרותרפיה (טיפולי מים). גיליתי את הקסם העצום הטמון במים ככוח מרפא. נפעמתי והתאהבתי. שנים רבות טיפלתי במאות תינוקות וילדים במים. עם הטיפול בתינוקות וילדים הבנתי עד כמה ההריון והלידה משפיעים עליהם ועד כמה חשוב להתחיל את הטיפול מוקדם יותר, עוד בשלב ההריון. בתקופה בה תחום טיפולי המים בהריון לא היה קיים כמעט בישראל, למדתי באופן צמוד מרות פדידה, מחשובות החוקרות בעולם על לידה טבעית ואיזון הריון. התמחיתי באמבריו-באלאנס, שיטת איזון הריון לאם ולעובר במים. מאז טיפלתי במעל 5,000 נשים בהריון. אני רואה כל יום ניסים קטנים וגדולים בזכות טיפולי המים. סביבת החיים שלנו לא מאפשרת במקרים רבים לחוות הריון בריא ומאוזן. אני גאה ושמחה על הזכות שלי להחזיר לנשים כל כך רבות את הזכות הבסיסית שלהן להריון מאושר ולתינוקות מאוזנים. 

מתחשק לי טיפול במים

השאירי פרטים וניפגש במים 

שאלות נפוצות

איפה בדיוק אתם נמצאים? 

 

אנחנו נמצאים ביישוב גבעות בר, סמוך לצומת להבים. מרחק 50 דקות נסיעה מתל אביב ו 15 דקות נסיעה מבאר שבע. ״עינות בר״ בוייז. 

 

לאיזה שלב בהריון מתאימים הטיפולים? 

 

אנחנו ממליצים על טיפולים החל מהשובע ה 15 להריון.  

 

האם אפשר לשלב טיפול גם עם בן הזוג? 

 

בוודאי. נשמח לספר יותר על חבילה זוגית בה יותאם לך טיפול הריון ובן הזוג יהנה מטיפול וואטסו. לאחר הטיפול תוכלו להשאר יחד להרגע בבריכה ואח״כ להנות מזמן שקט זוגי מול נופי המדבר.  

האם ניתן לקנות שובר מתנה? 

 

כמובן! זו מתנה נפלאה. ניתן לנצל את השובר עד שנתיים מהרכישה. 

bottom of page