top of page

אמץ לוחם

הדרך שלך לתמוך במילואימניקים וחיילים המוצבים בעוטף עזה במה שהם הכי צריכים בימים אלה - תמיכה ואיזון נפשי. 

 

בסכום של 250 ש״ח בלבד תאמצו לוחם (ולפעמים גם לוחמת) ותעניקו לו או לה יום טיפולים ריגשיים ופיסיים שכל כך נדרשים בתקופה הזאת.  הפוגה אמיתית בה יקבלו טיפולי מים אישיים, טיפולי גוף, שיחות עם מטפלים, הרפייה ואיזון ממיטב המטפלים בארץ. הכל במרחק נסיעה קצרצר מהעוטף. 

עיגולים עינות בר.png

עינות בר הוא מרכז טיפולי מים ואירוח הממוקם בצפון הנגב, לא רחוק מעוטף עזה. אנחנו נחשבים לאחד ממרכזי הטיפול המובילים בישראל לטיפול בטראומות, לחץ ואיזון נפשי. 

 

עם פרוץ הלחימה, כמו כולם, ניסינו לעכל את מה שקרה, התאבלנו על חברים שאיבדנו וכמובן שכל הפעילות העיסקית שלנו נעצרה. ביום השלישי ללחימה, הגיעו אלינו במפתיע כמה חיילים המוצבים בעוטף. הם שמעו על המרכז הטיפולי שלנו ושאלו אם אפשר לבוא לנוח לכמה שעות, להתקלח ואולי לעבור איזה טיפול להתמודד עם הלחץ שהם בו. כמובן שפתחנו את המרכז (ואת הלב) עבורם. 

 

יום מאוחר יותר כבר הגיעה קבוצה גדולה יותר של לוחמים. ויום אחר כך, קבוצה עוד יותר גדולה. מאז, יש ׳רכבת׳ יומית של חיילי מילואים וסדיר המוצבים בעוטף המגיעים אלינו כל יום. אירחנו כבר מעל 1,000 חיילים מפרוץ הלחימה. חלקם שמעו על המקום מחברים ומנצלים הפוגה קלה לבוא אלינו, חלקם מגיעים באופן מסודר בתיאום עם המפקדים שלהם. רובם מגיעים אחרי שבועות בשטח, אחרי לחימה הירואית, אחרי יציאה מעזה ולצד התמודדות אמיצה עם אובדן חברים, מראות קשים, פציעות ולחץ נפשי גבוה. 

 

אנחנו דואגים שיהיו להם כמה שעות של תמיכה נפשית בסטנדרטים הכי גבוהים שיש - טיפולי מים עם מיטב המטפלים בארץ המתמחים בטיפול בטראומות והפוגת לחצים, מסאז׳ים וטיפולי גוף, שיחות עם מטפלים, אוכל בריא. וגם מקלחת מפנקת, מקום לכביסה ומיטה נעימה. 

 

מקום אמיתי בו הם יכולים להוריד את השיריון, לדבר על מה שעובר עליהם, לקבל תמיכה ולהיות עטופים. 

💙

״אבא שלי נלחם בהרבה ממלחמות ישראל, ואף פעם לא מדבר על מה שהיה שם, רק קם שטוף זיעה בלילות. סיפרתי לאמא שלי על מה שקיבלתי פה היום והיא הייתה בדמעות של שמחה, על כך שיש לי עם מי לדבר על כל מה שעובר עלי, ממש תוך כדי הלחימה - שאני מצליח לשחרר, לשתף ולבקש עזרה״.

אמר לנו אתמול חייל בהתרגשות. 

אנחנו צריכים את עזרתכם להמשיך את הפעילות שלנו ולתמוך בעוד חיילים.

 

זו ההזדמנות שלכם לתת לחיילים זמן לנפש, ולעזור להם בעיכול של מה שעובר עליהם ולהקנות להם חוסן נפשי לחזור לשטח ולשמור עלינו. 

 

כל התרומות מועברות באופן ישיר ובלעדי לתפעול המרכז, קניית מוצרי מזון ותמיכה כלכלית במטפלים שעובדים פה מסביב לשעון (גם הם תושבי הדרום והעוטף). 

אז מה חיילי המילואים והסדיר מקבלים בביקור אצלנו? 

🌀 טיפולים אישיים במים על ידי בכירי המטפלים בישראל
הטיפול מסייע באופן מיידי לשחרור מתחים ומאפשר איזון מחודש בזמן קצר. 

🌀 טיפולים במגע –  עיסויים רפואיים במגוון שיטות
להרפיית הגוף והנפש והפוגה אמיתית מהיום יום הקשה. 

🌀 עבודת תנועה
אשר מחזירה את היכולות הפונקציונליות ומעבר ממצב הישרדותי למצב של שליטה.

🌀 מפגשי מיינדפולנס ותודעה
ליצירת בהירות ומטרות מחודשות לחיים והעצמה.

🌀 אוכל איכותי ובריא
להטענת הגוף באנרגיה ויצירת חיוניות בגוף.

 וכמובן, גלי המילואימניקים והחיילים שעוברים דרכנו מקבלים גם מקום למקלחת כיפית וחמה, מנוחה, כביסה ומטפלים איכפתיים ומנוסים שאפשר להעזר בהם לתמיכה נפשית. 

לפרטים נוספים: 

עינת צרפתי -  052-8230203
einotbar@gmail.com


Donate by Paypal

bottom of page